הקשר בין בידול, מיתוג ועיצוב אתר

 שוקלים לבנות אתר מבלי להשקיע בעיצוב גרפי מקצועי? להלן 5 סיבות המפרטות מדוע עיצוב אתר זו השקעה הכרחית וארוכת טווח בפעילות העסקית שלכם ומדוע חיפוש מעצב אתרים מקצועי יכול להקל על תהליך העבודה.

סיבה 1: יש הרבה דגים בים. בארטיסטיק יוצרים אתר שהוא דג זהב

ריבוי אינפורמציה, תחרות אינטנסיבית והיצע רחב של אנשי מקצוע ומפרסמים מקשים על יצירת בידול באוקיינוס המסרים ברשת. אתר מעוצב באופן מקצועי יוצר בולטות והופך מ-"עוד סתם אתר" לאתר שקשה להתעלם מנוכחותו ברשת. עכשיו בחרו – האם תרצו שאתרכם יהיה עוד דג בתוך האוקיינוס או דג זהב המביא לקוחות והכנסות?

סיבה 2: "אני זוכר אותה, אני זוכר אותה מהמכולת…"

תחשבו לרגע מה גורם לכם לזכור אתר שביכרתם בו. האם זה התוכן, המבנה או השפה הגרפית – צבעים, תמונות, עיצוב מקורי ואסטטיות? כאשר אישיות המותג באה לידי ביטוי באתר באמצעות הכלים הגרפיים, הסיכויים שהוא ייחקק בזיכרונו של הגולש גבוהים יותר. גם מסרים טקסטואליים הם חשובים לא פחות, אך כשטקסט ועיצוב נשזרים בסינרגיה זה לצד זה, נוצר אפקט אשר יוצר זכירות לאורך זמן.

סיבה 3: בידול זה כל הסוד

בידול הינו תנאי חשוב להצלחה עסקית, אך כיצד יוצרים בידול במציאות רבת מתחרים ומסרים שיווקיים? שפה חזותית היא אחד הכלים לכך. הכלים הגרפיים משקפים ערכים מבדלים של מותג כגון: מובילות טכנולוגית, חדשנות, יצירתיות, ואתר באינטרנט היא פלטפורמה מעולה לכך.

סיבה 4: אנחנו יכולים לעזור לך למשוך לקוחות

כפי שאנשים אוהבים לבקר במקומות יפים וייחודיים, כך גם בזירה הדיגיטלית, אתרים בעלי תוכן איכותי, עיצוב אתר מקורי ואסטטי מושכים לקוחות וגורמים להם לחזור אל האתר שוב ושוב. אז כשכל כך הרבה משאבים שיווקיים מושקעים בהבאת תנועה לאתר, לא תשקיעו עלות חד פעמית לטובת עיצוב אתר מביא לקוחות?

סיבה 5 : מיתוג עסקי

מיתוג עסקי מוצלח מחייב אחידות בשפה השיווקית, כך שאתר המעביר באמצעות השפה הגרפית מסרים סותרים, מבלבל לקוחות ומשדר חוסר מקצועיות. עיצוב אתר אשר אינו תואם את שפת המותג עלול לא רק שלא לקדם את הפעילות השיווקית אלא להזיק לה. ראו הוזהרתם!

כאשר עומדות לרשותכם לכל היותר 3 שניות כדי ליצור רושם ולהשאיר גולש באתר, האם תרשו לעצמכם שלא להשקיע בעיצובו? סטודיו Rtistic מספק שירותי עיצוב אתרים ברמת איכות ומקצועיות גבוהים ביותר. הידע, הכישרון וניסיון רב השנים בתחום העיצוב הגרפי והמיתוג העסקי מאפשרים לנו ליצור עבור לקוחותינו עיצוב מתוחכם, מעניין ואפקטיבי, כל עסק בהתאם לצרכיו.

טיפים למציאת מעצב אתרים איכותי

1. וודאו שמעצב האתרים שיעצב לכם את האתר למד במקום לימודים רציני ומקצועי.
2. תיק עבודות – אל תזלזלו בתיק העבודות של המעצב! אל תתנו לו להתחמק בתירוצים כאלו ואחרים!
3. קיבעו פגישה והכירו את המעצב – אין כמו מראה עיניים 🙂 חשוב שיהיה קליק .
4. העבודה עם המעצב הולכת להיות צמודה. תדאגו שמערכת היחסים תעבוד (בעצם כמו כל מערכת יחסים לא? 🙂
5. בקשו לקבל חוזה עבודה מסודר וברור ותתעקשו לקבל הסברים בגובה העיניים.
6. בקשו המלצות, אפילו מלקוחות

רוצים לקבל הצעה עבור האתר שלכם?  התקשרו עכשיו ל054-4715339 או השאירו פרטים ונשמח ליצור קשר.

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)