מיתוג עסקי

 

מיתוג עסקי הוא חלק מהותי באסטרטגיית הצמיחה של כל עסק.
הוא קיים על מנת לספק ערך מוסף לשרשרת השיווק של כל פירמה ולייצר העדפה ונאמנות למוצרים ולשירותים שהיא מספקת ללקוחותיה. מיתוג מגדיר את הזהות והחזון של הפירמה ומניח מערכת חוקים לתקשורת השיווקית שלה מול כלל קהלי המטרה וכלל השוק.
מותג הוא רעיון או אוירה ותחושה של מוצר או שירות אשר הצרכנים מתחברים אליו, על ידי זיהוי השם, הלוגו, הסלוגן, או העיצוב והתדמית הוויזואלית.

איך אנחנו יכולים לעזור לך ?

אנו מציעים קשת רחבה של שירותים המאפשרת ליהנות ממעטפת שירות כוללת ומקיפה, שכלל מרכיביה נעשים בהתאמה, תוך תשומת לב והקפדה על הפרטים.

תהליך המיתוג העסקי אצלנו ב RTISTIC מורכב ממספר שלבים:

שלב 1: איסוף המידע השיווקי
לפני שנתחיל במלאכת העיצוב והחשיבה הקונספטואלית נבצע יחד בחינה אודות המסרים והערכים של המותג ועל השוק בו הוא מתמודד. מיהו קהל היעד של המותג, מה אוהב ולמה הוא מתחבר? הגדרת המוצרים ויתרונותיהם המבדלים? הגדרת המתחרים? השוק ועוד…
בסטודיו RTISTIC  מומחיותינו מתרכזת בשלב זה של ביסוס האסטרטגיה של התקשורת השיווקית בשלב גיבוש המסרים הנכונים והמתאימים לעסק וליעדיו השיווקיים.

שלב 2: עיצוב לוגו ושפה ויזואלית
בעזרת מידע שאספנו בשלב המקדים  נתחיל לפתח ולעבד את נראות חומרי השיווק של החברה לשפה הוויזואלית, לקונספט הגראפי ולתדמית.
ניצור עבורך שפה הוויזואלית ייחודית המורכבת ממילים, תמונות, צורות וצבעים אשר יחדיו יוצרים מראה אחיד, זכיר ומתאים למסרים השיווקיים עליכם נחליט.
בשפה הוויזואלית כל פרמטר הוא בעל חשיבות. מבחירת הצבעוניות הנכונה שתשדר את המסר הנכון ועד למיקומי הלוגו או הסלוגן בתוך הקומפוזיציה. חשוב מאד לייצר שפה שלא תגביל את העסק בעתיד ולכן עליה להיות עשירה ובעלת יכולת מתיחה והתפתחות על מנת שתוכל לגדול ולהתפתח עם המותג וצרכיו.
לסטודיו RTISTIC  יצירתיות מגוונת ועשירה בתחומי העיצוב ובתרגום המסרים השיווקיים לשפה הוויזואלית של המותג.

שלב 3: שילוב השפה הוויזואלית בחומרים השיווקיים
בשלב הטמעת השפה הוויזואלית- נלווה אותך בשילוב השפה בכל החומרים השיווקיים הרלוונטיים לעסק. אנו נדאג לאחידות ועקביות בכל הנוגע לנראות מוצרי השיווק, כגון: כרטיסי ביקור, אתרי אינטרנט, דפיי פייסבוק, ברושורים, קטלוגים, מצגות/פרזנטציות, עיצוב ביתנים לתערוכות,  ועוד…

מה אנחנו מעצבים ולאילו קהלי יעד הסטודיו מתמחה בעיצוב גרפי לחברות הייטק ועיצוב גרפי למפעלים: עיצוב חומרי השיווק, עיצוב קטלוגים, עיצוב דפי מוצר ועוד.

מוזמנים להצטרף למומחים בתחום מיתוג עסקי לעסקים באינטרנט ולהנות יחד עם המגוון הרחב של העסקים המרוצים של סטודיו RTISTIC.
כל שעליכם לעשות הוא להתקשר עכשיו: 054-4715339 או או להשאיר פרטים ונשמח ליצור עמכם קשר!

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

 

תיק עבודות >