עיצוב ממשק משתמש

Responsive Web Design סטודיו RTISTIC מוביל את תחום עיצוב ממשק משתמש עם גישה עיצובית אחרת – חדשנות, יצירתיות ופונקציונאליות.
אצלנו תקבלו ממשק משתמש אסטטי ויעיל המעניק חווית גלישה מעולה.

עיצוב ממשק משתמש הינו חלק בלתי נפרד מתהליך מיתוג ומשפיע באופן ישיר על האפקטיביות וחווית הגלישה באתר, תוכנה או אפליקציה שהממשק שייך אליה. פעמים רבות עיצוב ממשק משליך על היבטים כמו משך שהייה באתר או תדירות השימוש בתוכנה או באפליקציה, והוא שקובע האם הגולש ינטוש את האתר, המערכת או התוכנה – או שיהפוך ללקוח מרוצה.

בתהליך העיצוב נלקחים בחשבון היבטים כמו חוויתיות, שיווק, פונקציונליות, נוחות הניווט והוא משלב אלמנטים גרפיים כגון סמלים ותמונות המעוצבים בהתאם לצרכי הארגון ולשפה המיתוגית.
מאחר וממשק משתמש הוא הגורם המקשר בין המשתמש לאתר/ תכנה/ אפליקציה, ניתן לדמות אותו לעיצוב פנים של בית – הוא קובע את הרושם הראשוני של המשתמש ואת שביעות רצונות מחוויית השימוש. זהו חלון הראווה לעסק שלך במרחב הדיגיטלי, הוא מעביר את שפת המותג ע"י סגנון העיצוב, הצבעים והאייקונים המשולבים בו. כשם שבעל חנות לא ירשמה לעצמו להזניח את חלון הראווה, כך גם בעל התוכנה, אתר האינטרנט או האפליקציה חייב לוודא עיצוב מדויק, מקצועי ואסטטי של ממשק משתמש.

כל הסיבות מדוע בוחרים כל פעם מחדש בסטודיו ארטיסטיק לטובת עיצוב ממשק משתמש:

  1. אנו מעצבים את הממשק לאחר ניתוח מעמיק של צרכי הלקוח והאסטרטגיה השיווקית.
  2. חשוב לנו לשמור על קריאטיביות וחדשנות בכל דבר שאנו עושים. על כן הממשקים שלנו מתאפיינים בעיצובים מפתיעים, מרעננים ומעניינים.
  3. אנו מקפידים על שמירת שפת המותג לאורך כל תהליך העיצוב.
  4. אנו שמים דגש על חווית שימוש מעולה ומקפידים לא רק על אסטטיות אלא גם אפקטיביות ועבודה יעילה עם הממשק.
  5. אנו מודעים לתחרות הענפה בשוק התוכנה והאתרים ברשת, ולכן דואגים לבדל את האתר או התוכנה שלכם ע"י עיצוב שיוצר בולטות ומחזק את המותג.

יתכן מאוד שבזמן שאתם לומדים את הנושא ובוחרים את הספק המושלם עבורכם, המתחרים שלכם כבר מזמן דאגו לממשק משתמש מעוצב שהופך משתמשים ללקוחות. אז חבל על כל רגע.

התקשרו אלינו  054-4715339 או השאירו פרטים בטופס התחתון ואנו נדאג להפוך את האתר , המערכת, האפליקציה או התוכנה שלכם לסוכן מכירות מדוגם, אסטטי וחוויתי.

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)