פתרונות עיצוב חכמים לארגונים וחברות

איך זה עובד?

כל תהליך העבודה מתנהל באופן שוטף מול מנהל השיווק בארגון או גורם אחר אחראי. נלמד את הארגון, את אופיו ואת צרכיו ואז ניגש לגיבוש תכנית העבודה וביצועה. החל מיצירת קונספט התקשורת החזותית, דרך פיתוח אלמנטים ויזואליים שיווקיים ועד לשלב הסופי של יישום והטמעת התוצרים הגרפיים במדיה המודפסת או במדיה הדיגיטלית.

אילו שירותי עיצוב גרפי ומיתוג תוכלו לקבל בסטודיו ארטיסטיק?

סטודיו ארטיסטיק מספק מגוון שירותי עיצוב גרפי לארגונים וחברות: עיצוב לוגו למותגים ומוצרים,  עיצוב ניירת משרדית, עיצוב פולדרים, ברושורים מעוצבים, רול-אפים, עיצוב פלטפורמות דיגיטליות – עיצוב אתר, עיצוב ממשק משתמש, ניוזלטר מעוצב, עיצוב דף עסקי בפייסבוק, מצגות עסקיות ועוד. בין לקוחותינו נמנים בנקים, מכללות, חברות היי-טק בארץ ובחו"ל ועוד שורה ארוכה של חברות וארגונים מכובדים.

מדוע כדאי לכם לעבוד עם סטודיו ארטיסטיק?

1. אנו מאמינים במתן יחס אישי ללקוחותינו ובפיתוח מערכת יחסים ארוכת טווח המבוססת על מחויבות ואמון הדדי.

2. אנו שמים דגש על מקצועיות בלתי מתפשרת וסטנדרט עבודה גבוה.

3. חשוב לנו להעניק ללקוחותינו יתרון מובהק על פני המתחרים ולכן אנו שוקדים על יצירת רעיונות חדשניים, מפתיעים ומבריקים.

4. לארטיסטיק ניסיון רב שנים בעבודה עם ארגונים וחברות, היכרות עמוקה עם מבנה ארגוני ותהליכים ארגוניים. עם השנים פיתחנו ראיה מערכתית רחבה ואנו מחויבים לעמידה בלוחות זמנים, זמינות, גמישות לשינויים ומעל לכל, שרותיות.

רוצים ספק שתוכלו לעבוד עמו לאורך זמן, ולקבל ממנו את כל שירותי העיצוב הגרפי ברמת ביצוע בלתי מתפשרת ? צרו עמנו קשר ונשמח לסייע.

כל שעליכם לעשות הוא להתקשר עכשיו: 054-4715339 או להשאיר פרטים ונשמח ליצור עמכם קשר!

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)


.